kontakt@vivovet.pl 71 758 09 57, 607 676 567 Pon. - Pt. 9:00-19:00 | Sob. 10:00-16:00
lek. wet.

Magdalena Straszewska-Kucharska

gastroenterologia, chirurgia miękka, rozród, dietetyka, interna

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów w 2000 roku zdobywała praktykę kliniczną i doskonaliła swoją wiedzę na 2-letnim wyjeździe do Australii, w placówkach  w Sydney: Bondi Junction Veterinary Hospital oraz Sydney Vet Emergency & Specialists. Od początku swojej pracy zawodowej interesowała się tematyką związaną z rozrodem a na dziś dzień może pochwalić się sprawowaniem opieki nad znanymi hodowlami w Europie.

Doktor Magda ma ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii miękkiej, a od ponad 6 lat zajmuje się z sukcesami gastroenterologią i dietetyką (żywienie naturalne, BARF). Uczestniczyła w wielu sympozjach z zakresu dermatologii, neurologii, stomatologii, chorób układu moczowego i rozrodczego. Rokrocznie podnosi swoje kwalifikacje dzięki uczestnictwu w najważniejszych szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce.

Ukończyła warsztaty ultrasonograficzne, prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie dr n.wet. Wojciecha Atamaniuka oraz warsztaty Diagnostyka laboratoryjna w praktyce prowadzone przez dr n. wet. Janinę Łukaszewską

Prywatnie opiekunka suki rasy Terrier rosyjski – Rufiny, kota rasy Syberyjski Neva Masquerade – Lubusia, kotki europejskiej – Vatry, trzech ślimaków afrykańskich, złotej rybki – Przecinka, węża zbożowego – Płomka oraz rodzinki patyczaków.