kontakt@vivovet.pl 71 758 09 57, 607 676 567 Pon. - Pt. 9:00-19:00 | Sob. 10:00-16:00

Lekarz weterynarii

Praca dla samodzielnego lekarza weterynarii w Przychodni Weterynaryjnej Vivovet we Wrocławiu

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przychodnią istniejącą od 11 lat we Wrocławiu. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem psów i kotów. Stawiamy na diagnostykę – większość badań laboratoryjnych wykonujemy natychmiast na miejscu, co pozwala na szybkie postawienie diagnozy i rozpoczęcie od razu prawidłowego leczenia. Prowadzimy i konsultujemy trudne przypadki z całego kraju.

Kogo szukamy?

Do naszego damskiego jak do tej pory, zespołu szukamy samodzielnego lekarza lub lekarki z doświadczeniem w pracy klinicznej i kontaktach z Klientami. Mile widziana określona specjalizacja lub chęć rozwoju w wybranym kierunku. Wiedza i doświadczenie praktyczne dotyczące diagnostyki laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem. U potencjalnego kandydata bardzo cenimy umiejętność pracy zespołowej, która jest filarem naszej placówki. Szukamy osoby zaangażowanej i empatycznej zarówno w stosunku do pacjentów jak i ich opiekunów.

Co oferujemy?

  • pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku oraz jednozmianową w wybrane soboty
  • zatrudnienie na czas określony
  • wynagrodzenie uzależnione od formy zatrudnienia (dowolna) i doświadczenia
  • wsparcie zespołu doświadczonych lekarzy
  • pracę w dobrze wyposażonej przychodni, oferującej szeroki zakres usług

Zainteresowany/-a? Aplikuj na adres
kontakt@vivovet.pl, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska.

W aplikacji niezbędne jest zamieszczenie następującej klauzuli:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Taśmowa 7, Przychodnia weterynaryjna VIVOVET, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami spełniającymi wymogi formalne.