kontakt@vivovet.pl 71 758 09 57, 607 676 567 Pon. - Pt. 9:00-19:00 | Sob. 10:00-16:00
lek. wet.

Katarzyna Samulska

urologia, nefrologia, diagnostyka obrazowa i laboratoryjna, hematologia, interna

W roku 1993 ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od ponad 20 lat pracuje z małymi zwierzętami. Uczennica, a następnie wieloletnia współpracowniczka dr. n.wet. Janiny Łukaszewskiej.

Obok interny, diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej oraz hematologii, jest naszą specjalistką w zakresie urologii i nefrologii psów i kotów.  Doktor Kasia przeprowadza również u naszych pacjentów badanie ciśnienia krwi metodą Dopplera.

Absolwentka szkoleń z zakresu USG u dr n.wet. Wojciecha Atamaniuka, diagnostyki laboratoryjnej u dr n.wet. Janiny Łukaszewskiej oraz kardiologii u prof. dr hab. Urszuli Pasławskiej.

Uczestniczyła w wielu kursach i konferencjach z zakresu diagnostyki obrazowej (badanie radiologiczne klatki piersiowej) oraz urologii i nefrologii psów i kotów (m.in. Nefro-Urologia VetCo; Nefrologia i urologia psów MasterVet; Kontrowersje i problemy w leczeniu chorób nerek u kotów).

Kasia uczy się nieustannie – nie raz można ją przyłapać z książką, wielkim atlasem czy albumem, krążącą pomiędzy gabinetami lub słuchającą wykładów czy webinarów – oczywiście związanych z weterynarią!

Jej czworonożną towarzyszką życia jest kotka Kicia.